در حال بارگذاری ...
دوشنبه 4 بهمن 1395

آیین غبار روبی مزار شهدای مراغه در هفته بسیج

به گزارش اداره کل روابط عمومی؛ عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با اشاره به نقش تفکر بسیج در دفاع از ارزش های اسلامی و انقلابی گفت: نظام مقدس اسلامی با پشتوانه این تفکر، با تکیه بر ایمان به خدا و حضور مردم در صحنه از هیچ قدرتی هراس ندارد.

آیت الله محمدتقی پورمحمدی در آیین غبار روبی مزار شهدای مراغه به مناسبت هفته بسیج افزود: شهدا به عنوان قهرمانان و دلاوران این مرز و بوم در راه اقتدار و ماندگاری نظام اسلامی از جان خود نیز گذشتند.

وی ادامه داد: موفقیت های کنونی کشورمان به ویژه در صنایع هسته ای و قدرت بازدارنده موشکی مرهون خون شهدا و وجود تفکر بسیج در بین آحاد جامعه اسلامی است.

وی اضافه کرد: بسیج به تعبیر رهبر انقلاب متعلق به جناح خاصی نبوده و جریانی پویا، ایثارگر و فداکار در عرصه دفاع از منافع اسلام و انقلابی اسلامی در عصر حاضر است.

وی گفت: بسیجی ها علی اکبر(ع) و قاسم (ع)  وار در راه جهاد و ایثار، شهادت را شیرین تر از عسل دانسته و آمادگی دفاع از آرمان ها و ارزش های نظام مقدس اسلامی دارند.

وی افزود: حضورو عضویت میلیونی آحاد ملت ایران از کارمند و کارگر تا طلبه، دانش آموز و دانشجو در بسیج به عنوان شبکه عظیم اجتماعی و فرهنگی نشان از وسعت و قدرت فرهنگ بسیج دارد.

وی با اشاره به انتخابات آمریکا ادامه داد: بر اساس رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب و ولی امر مسلمین جهان، با وجود نقض های مکرر برجام توسط آمریکا، نظام اسلامی با پشتوانه مردمی خود هراسی از این قدرت پوشالی و مزدوران آن ندارد.

وی اضافه کرد: امروز نیز همه آحاد ملت ایران به عنوان یک بسیجی با آرمان های اسلام، انقلاب اسلامی، رهبری و شهدا تجدید عهد و میثاق کرده و آمادگی خود را برای دفاع از کیان نظام اسلامی در برابر استکبار جهانی اعلام می کنیم.

در این آیین، مسئولان شهرستانی همگام با بسیجیان  و به مناسبت هفته بسیج با نثار گل و نثار فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کردند.

نظرات کاربران